Empírové stolní hodiny
dřevo, dýhované, mahagonem mořené, hranolová základna, zrcadlový výklenek, na římse hranolová schránka s hodinovým strojem, schránka zdobena mosaznými aplikami, a alabastrovými koncovkami, stroj kotvový s pérovým pohonem, čtvrťovým bitím na spirály a datumářem, ciferník smaltovaný, ručky mosazné, klíček, Čechy, 1. čtvrtina 19. století, výška 51 cm, restaurovaný stav, stroj v chodu, bez záruky přesnosti chodu, chybí vrchní ozdoba hodin (Zí)
24.11.2018 - 14:00
CZK 35.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Empírové stolní hodiny
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |